آبمیوه چیست

آبمیوه  نوشیدنی است که از استخراج و یا فشار دادن مایع طبیعی حاوی میوه و سبزیجات ساخته شده است. همچنین می تواند به مایعاتی که با  با کنسانتره تهیه شده اند منابع غذایی بیولوژیکی مانند گوشت و غذاهای دریایی مانند آب کرفس طعم دارند اشاره کند.

آبمیوه  معمولا به عنوان یک نوشیدنی مصرف می شود یا به عنوان یک ماده یا طعم دهنده در غذاها و یا سایر نوشیدنی ها  استفاده می شود. آبمیوه پس از توسعه روش های پاستوریزاسیون بدون استفاده از تخمیربه عنوان یک انتخاب انتخابی محبوب تبدیل شد بزرگترین مصرف کننده آب میوه نیوزیلند (تقریبا یک فنجان یا ۸ اونس هر روز) و کلمبیا (بیش از سه چهارم فنجان هر روز) است. مصرف آب میوه به طور متوسط ​​با سطح درآمد کشور افزایش می یابد.

آِبمیوه های طبیعی پالپ دار بیریم جی

آِبمیوه های طبیعی پالپ دار بیریم جی

آماده سازی آبمیوه

آبمیوه  از طریق مکانیکی فشرده سازی  گوشت میوه یا سبزی بدون استفاده از گرما یا حلال ها آماده می شود. به عنوان مثال، آب پرتقال عصاره مایع میوه درخت پرتقال است و آب گوجه فرنگی مایعی است که از فشار دادن میوه گیاه گوجه فرنگی حاصل می شود. آب میوه ممکن است در خانه از سبزیجات تازه و سبزیجات با استفاده از انواع آبمیوه های دستی یا آبکی تهیه شود. بسیاری از آبمیوه های تجاری برای حذف فیبر یا پالپ فیلتر می شوند، اما آب پرتقال تازه خرد شده یک نوشیدنی محبوب است. افزودنیها در بعضی از آبها مانند قند و طعم های مصنوعی (در برخی از نوشیدنی های مبتنی بر آبمیوه) قرار می گیرند. ادویه جات (به عنوان مثال، در نوشیدنی های آب گوجه فرنگی Clamato یا Caesar). روش های متداول برای حفظ و پردازش آب میوه شامل کنسرو کردن، پاستوریزاسیون، تمرکز، انجماد، تبخیر و خشک شدن ا است.

مراحل تولید آبمیوه

پس از برداشت و شستن میوه ها، آب یکی از دو روش اتوماتیک استخراج می شود. در روش اول، دو تیغه  فلزی  پوست را از بین می برد و گوشت میوه را از طریق لوله فلزی قطوری رد می کنند. آب میوه، سپس از طریق سوراخ های کوچک در لوله تراوش  می کند. عصاره تراوش شده جمع می شود

سپس آب میوه ها پاستوریزه می شوند و در ظروف پر می شوند، اغلب در حالی که هنوز گرم هستند. سپس عمل خنک کردن آبمیوه انجام می گیرد  کنند نیاز به شرایط  مواد شیمیایی مانند پراکسید هیدروژن می تواند برای استریل کردن ظروف مورد استفاده قرار گیرد.

فواید آبمیوه های طبیعی شرکت خوش نوش امین

آبمیوه  طبیعی  گنجینه ای از ویتامین ها، مواد معدنی، فیتو شیمیایی، مقدار زیادی آنزیم ها و رنگدانه های حیاتی است که سلامت ما را افزایش می دهد و از سلامتی ما مراقبت می کند. از این رو محتوی مواد مغذی یک لیوان آب خیلی بیشتر از آن چیزی است که در یک یا چند واحد  میوه یا سبزی وجود دارد.  حالا نگاهی به تغییراتی که در بدن ما وارد می کنیم نگاهی بیاندازیم:

سیستم ایمنی بهبود یافته با آبمیوه های شرکت خوش نوش امین

مواد معدنی غنی، فیبرهای شیمیایی و آنتی اکسیدان ها در آب، بهبود کلی بدن را بهبود می بخشند و از خطراتی که مانع فرآیندهای زندگی ما می شوند و ما را بیمار می سازد، محافظت می کند. آب میوه ای با غنی از ویتامین های A و C و همچنین آبمیوه های کوی، خیار، گندم گل، نارنجی، لیمو و جعفری ما را در برابر بیماری ها محافظت می کند.

 

 

 

 

آبمیوه های طبیعی شرکت خوش نوش امین

آبمیوه های طبیعی شرکت خوش نوش امین

سلامت قلب و عروق:

اثر ترکیبی مواد مغذی آب  میوه های تازه طبیعی محافظت از دیواره شریانی از  رادیکال های آزاد مضر است.

بهبود عملکرد فرایند گوارش:

با توجه به اینکه فیبرهای مغذی از ارزش تغذیه ای صفر در هنگام تهیه آب تازه تهیه می کنیم، می توان از آن در طی ۱۵-۲۰ دقیقه به راحتی هضم و جذب کرد. آب پرتقال  اشتها را افزایش می دهد، ضایعات روده را بهبود می بخشد و سلامت کلی روده دوازدهه را حفظ می کند. آب کلم نیز در درمان زخم معده موثر است و مانع از تشکیل گاز می شود.

سم زدایی از کبد با آبمیوه های طبیعی:

از مزایای آبمیوه های طبیعی آنتی اکسیدان ها، بتا کاروتن، ویتامین C، E، ریبوفلاوین و نیاسین در آب، سموم کثیف و همچنین سایر مواد زائد متابولیک بدن را از بین می برند، خون را پاک کرده و کبد را پاک می کند.

زیبایی : اضافه کردن روزانه گوجه فرنگی، سیب زمینی، اسفناج، مارچوبه و آب زردآلو به رژیم زیبایی روزانه، جلوه ای سالم برای پوست شما می افزاید. آنتی اکسیدان ها ضد رادیکال های مضر آزاد هستند که پوست ما را در معرض تابش آفتاب قرار می دهد و از هر گونه ضایعات زشتی آن را آزاد می کند. مقادیر منظم از پیچیده ویتامین B از آب جلوگیری از ترک خوردگی لبها، ریزش مو و پوست روغنی است. کاهش کلسترول باعث کاهش وزن می شود و باعث می شود که ما جذابیت بیشتری داشته باشیم، بنابراین به جذابیت ما افزوده می شود

مزایای دیگر:

آبمیوه  مایع مانیتور مایع و بدن ما را از کم آبی بدن محافظت می کند.

عدم وجود آب میوه  های طبیعی در رژیم غذایی ما باعث اختلالات بسیار زیادی مانند درماتیت، کم خونی، اختلالات قلب، دیابت و حتی سرطان خواهد شد.

بنابراین، هر کس باید یک عادت سالم داشته باشد  از نوشیدن آبمیوه های طبیعی هر روز به عنوان یک مکمل اضافی و یا یک وعده غذایی استفاده کند

 

 

 

 

آبمیوه شیشه ای اربیت ۲۰۰cc پرتقال

آبمیوه شیشه ای اربیت ۲۰۰cc پرتقال

                                                                       مشاهد لیست آبمیوه های طبیعی شرکت خوش نوش امین