چگونه می توان از آبمیوه  آلوئه ورا در خانه استفاده کرد

 

 

آبمیوه آلوئه ورا

این گیاه دارویی نیازی به مقدمه ای ندارد زیرا استفاده از آن در تقریبا هر محصول زیبایی و بهداشتی در بازار وجود دارد. .

از لحاظ فنی، آلوئه ورا یک گیاه بدون پوست (یا بسیار کوتاه) است که تا ۲۴ تا ۳۹ اینچ رشد می کند و دارای منشا بسیار معمولی از جنوب صحرای آفریقا  است. اما این نیروگاه جیبی را دست کم نگیرید. برگ های سبز ضخیم و گوشتی آنهایی هستند که حاوی داروئی برای هر  بیماری و سلامت پوست است. این ژل خیلی جالب است و به راحتی در بازار موجود است. با این حال، آنها اغلب به آنها  مواد شیمیایی خاصی تزریق می شوند تا ژل را پایدار نگه دارند.

آلوئه ورا در اکثر مناطق گرمسیری و ناحیه ای از مناطق گرمسیری جهان رشد می کند و دارای جایگاه ویژه ای در جریان داروهای گیاهی سنتی چینی، میانه شرقی و هند است.

آلوئه ورا حاوی حدود ۲۰۰ عنصر فعال بیولوژیکی شامل ویتامین های ضروری (A، B1، B2، B3، B6، B12، C و E)، مواد معدنی (منیزیم، آهن، کلسیم، روی) است آلوئه ورا  به نام “لیلی کویر” نامیده می شود. ،

آبمیوه آلوئه ورا (آلوورا )برای پر کردن دوباره پر کردن انرژی از دست ر فته شما ، آسیب های پوستی، سوختگی، آکنه، اسید معده ،  به کار می رود شما درمان خود را در این گیاه شگفت انگیز پیدا کنید. ژل گیاه آلوئه ورا می تواند به آب آشامیدنی پر قدرتی تبدیل شود که  می  تواند شما را از مسائل بهداشتی نجات دهد و پوست شما را بهتر کند.

همچنین حاوی مواد معدنی مانند ژرمانیوم، آهن و مس است که همه آنها دارای خواص شفابخش  هستند. علاوه بر این، استفاده مذهبی از این آبمیوه آلوئه ورا در بدن  باعث ایجاد واکنش سم زدایی در بدن می شود. می توانید آن را با ترکیبات مختلفی مانند مرکبات و عسل مخلوط کنید .

 

 

مزایای شگفت انگیز از آبمیوه  آلوئه ورا شرکت خوش نوش امین

آبمیوه  آلوئه ورا همچنین دارای خواص ضد التهابی، ضد ویروسی، ضد قارچی و ضد باکتری است. علاوه بر این، حضور پلی ساکارید ها و آنتی اکسیدان ها در این گیاه به  تقویت ایمنی کمک می کند. به دلیل وجود B-sitosterol که از جذب کلسترول در سیستم بدن شماجلوگیری می کند و همچنین در کاهش سطح تری گلیسرید، آب میوه  الوئه  دوست داشتنی است. آلوئه ورا دارای ویژگی های ملین قوی است که وقتی از یبوست رنج می برید شگفت انگیز است.خوب، این همه چیز مربوط به خواص فیزیکی این گیاه باور نکردنی بود.

 

آبمیوه آلوئه ورا شرکت خوش نوش امین

آبمیوه آلوئه ورا شرکت خوش نوش امین

 

بهترین راه برای آماده سازی آبمیوه  آلوئه ورای خانگی

اکنون که شما مزایای سلامت زیادی از آلوئه ورا را خواندید ، وقت آن است که بدانید که چگونه آبمیوه  آلوئه ورا را خودتان هم بسازید . آبمیوه آلوئه ورا  باعث حضور همه مواد مغذی ضروری می شود. .

چگونگی آماده سازی آبمیوه آلوئه ورا

آنچه شما نیاز دارید
۱ برگ آلوئه ورا بزرگ
چاقوی تیز
قاشق
کاسه کوچک
مخلوط کن
۳ فنجان آب

 

آبمیوه آلوئه ورا

آبمیوه آلوئه ورا

آنچه شما باید انجام دهید

یک برگ بزرگ و سالم را از گیاه آلوئه ورای خود را برش دهید .
با استفاده از یک چاقوی تیز و دقیق، لایه بیرونی بیضوی برگ را بردارید. این مرحله لاتکس برگ را نشان می دهد (یک لایه ی زرد که مستقیما در زیر قرار دارد).
لاتکس یا لایه سطحی بیرونی را بردارید . نوک چاقو نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
ژل را به یک کاسه کوچک انتقال دهید.
در مرحله بعد ژل را برای هر گونه بقایای لاتکس بررسی کنید. حذف لاتکس مهم است زیرا آنها دارای ملین بسیار قوی   هستند.
برای ساخت آب، دو قاشق غذاخوری از ژل آلوئه را بیرون آورید و آن را به مخلوط کن بریزید .
سپاس آب را بریزید و دردور پایین مخلوط کن آن را به خوبی مخلوط کنید
آب خود را در یک لیوان روشن خالی کنید. شما می توانید یک تکه از لیمو یا زنجبیل برای طعم اضافه اضافه کنید.
لیوان خوشمزه آب آلوئه آماده است. اگر مایل هستید، می توانید این آب را با آب میوه های  دیگر یا آب رقیق کنید تا طعم یا طعم آن را افزایش دهید. شما همچنین می توانید آن را در حالت طبیعی خود مصرف کنید،