آیا نوشیدن آبمیوه و نوشیدنی  آلوئه ورا واقعا مفید است؟

آلوئه ورا یک ماده  برای استفاده موضعی آن در درمان آفتاب سوختگی، درماتیت و سایر شرایط مناسب  پوستی است. با این حال، اخیرا، آب آلوئه ورا به عنوان یک نوشیدنی سالم با نوشیدنی ها امیدوار است جایگاه خود را بهتر کند.

در حالی که تحقیقات فراوانی در زمینه حمایت از مزایای آلوئه ورا برای  پوست انسان صورت می گیرد، هنوز شاید نتوانسته است  وضعیت خود را به عنوان یک نوشیدنی سالم تثبیت کند .

 

آبمیوه آلوئه ورا شرکت خوش نوش امین

آبمیوه آلوئه ورا شرکت خوش امین

دقیقا آلوئه ورا (آلوورا )چیست؟

با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله ای در   هندوستان، آلوئه ۴۲۰ گونه دارد این گیاه دارای ۷۵ قسمت فعال، از جمله ویتامین ها، مواد معدنی، ساکارید، اسید آمینه، آنزیم ها و اسید سالیسیلیک است.

یک برگ آلوئه ورا حاوی سه لایه است. لایه ژل روشن و عمیق، شامل ۹۹ درصد آب و ۱ درصد مواد مغذی است. لاتکس لایه میانی را تشکیل می دهد. این قسمت تلخ و زرد است که حاوی آنتراکینون ها است . لایه بیرونی پوست سبز برگ است که به عنوان پوست نیز شناخته میشود. این نقش در حفاظت و تولید کربوهیدرات و پروتئین نقش دارد.

آلوئه ورا گیاهی است که به طور سنتی در خشک ترین مناطق قاره های شرقی مانند آسیا، آفریقا و اروپا یافت می شود. اما، کار کشت گیاه آسان است  و می تواند در هر نقطه رشد می کند. بنابراین، در ایالات متحده آمریکا برای درمان درماتیت استفاده می شود . امروزه شما می توانید آن را به عنوان پایه در بسیاری از محصولات آرایشی، از جمله مرطوب کننده ها، لوسیون آفتاب، شامپو، کرم تراشیدن و غیره استفاده کنید.

آیا آلوئه ورا  و نوشیدنی آلوئه ورای بیریم جی برای نوشیدن مناسب است

کارشناسان معتقدند که آلوئه ورا برای نوشیدن امن است، تا زمانی که به درستی مصرف شود. ملیسا ابولی، سرآشپز تغذیه گواهینامه و مشاور بهداشتی، بر اعتدال تاکید می کند. “یک روز یک گالن آب آلوئه ورا  مصرف نکنید. آن را در مقادیر مناسب مصرف کنید.

مزایای  آبمیوه  آلوئه ورا شرکت خوش نوش امین  (آلوورا ) چیست؟

سلامت گوارش

دکتر McCaffrey، D.C.، I.H.S.، L.D.H.S. و بنیانگذار کلینیک بهداشت McCaffrey، توصیه می کند ۲۰۰-۳۰۰ میلی گرم از آبمیوه  آلوئه ورا  را در روز به بیماران خود. او عمدتا از آب آلوئه ورا برای کمک به بیماران با مسائل دستگاه گوارش و گوارشی مانند ریفلاکس، کبد سوز، و گاستریت استفاده می کند.  او می گوید.  که آلوئه ورا نیز از رشد  باکتری های خوب در روده شما حمایت می کند.

 

 

آبمیوه آلوئه ورا (آلوورا)

آبمیوه آلوئه ورا (آلوورا)

تقویت ایمنی با ابمیوه آلوئه وا

با توجه به  تحقیقات ، آب آلوئه ورا واقعا می تواند باعث افزایش ایمنی بدن شود. تحقیقات کلی اذعان کرده اند “این  آبمیوه عالی است برای قلیایی کردن سیستم بدنی به نحوی که  آن را با آب لیمو یا سرکه سیب سرکه مقایسه می کنند، برخی از نوشیدنی ها مانند این   کمک می کند تا بدن خود را از وضعیت در حالت اسیدی به حالت alkalized بازنشانی کند. محیط اسیدی بیشتر مانند آن است که بیمار هستید ، به همین علت، حالت قلیایی بیشتر به معنای سیستم ایمنی سالمتر و قویتر است. “

علاوه بر این، آلوئه ورا طیف گسترده ای از مواد مغذی و مواد معدنی را دارد. آنا براون متخصص  تغذیه می گوید که آلوئه ورا پر از آنتی اکسیدان ها، ویتامین A، C و E، اسید فولیک و کولین و همچنین کلسیم، مس، سلنیوم، کروم، منگنز، منیزیم، پتاسیم، سدیم و روی است.

پوست روشن تر با آب میوه آلوئه ورا

آلوئه ورا از ۹۹ درصد آب تشکیل شده است، بنابراین بسیار شاداب است. در واقع ممکن است به افراد مبتلا به بیماری های پوست کمک کند. “از آنجایی که محتوای آب بسیار زیاد است، همچنین برای کسی که با آکنه یا گل مواجه است می تواند اثرات مثبتی داشته باشد

 

پوستی روشن با آلوئه ورا

فواید نوشیدنی آلوئه ورا در شفافیت پوست

آیا اثرات منفی در آب میوه  آلوئه ورا وجود دارد؟

کارشناسان به مصرف کنندگان احتیاط میکنند تا با توجه خاصی به نوع آبمیوه  آلوئه ورا خریداری کنند. “تا ایمنی آنها تامین شود  سعی کنید  آلوئه ورای خام را مصرف نکنید آبمیوه آلوئه ورای شرکت خوش نوش امین استاندارد بوده و با بهترین روش های تولیدی عمل آوری شده است . و می توانید با آسودگی خاطر تمام آن مصرف کنید

آ