ورود به تجارت خرید و فروش آبمیوه

تعداد فزاینده ای از مردم آبمیوه  تازه  فاقد رنگ آمیزی ، طعم دهنده ها و مواد نگهدارنده را ترجیح می دهند و این را به یک فرصت عالی تجاری تبدیل می کنند.

هدف خود را تعیین کنید

برای تجارت آبمیوه، می توانید روی فروش آب میوه های ارگانیک ، آب انرژی ، اسموتی آب میوه یا فروش عمده آب میوه های بطری تمرکز کنید.

 

یک برنامه تجاری تهیه کنید

یک برنامه تجاری بنویسید که شامل جزئیات مربوط به طاقچه شما باشد. هزینه های عملیاتی سه ساله؛ پیش بینی سود سه ساله؛ بازاریابی و استراتژی های روابط عمومی؛ تجزیه و تحلیل مشاغل رقیب. اطلاعات در مورد فروشندگان بالقوه و محل فروش.

دستور العمل های  آب میوه ای را ایجاد کنید

دستور العمل های آبمیوه ای را برای تجارت خود ایجاد کنید ، از جمله طعم دهنده هایی که معمولاً در فروشگاه های مواد غذایی یافت نمی شوند. یک فهرست متنوعی به مشتریان انگیزه می دهد تا از تجارت شما حمایت کنند. به عنوان مثال ، آب پرتقال و آناناس طعمهای رایج است ، اما هندوانه آکاای و توت فرنگی هویج به اندازه معمولی نیستند.

مجوزهای تحقیق و مجوزها
برای اطلاع از اینکه مجوز لازم برای شروع یک کار در زمینه غذا را دارید ، با بخش بهداشت شهر خود تماس بگیرید. ممکن است مجوز شرکت غذا ، مجوز مدیر غذا یا مجوز حمل مواد غذایی مورد نیاز باشد.

اخذ مجوزها و شماره شناسایی کارفرما
مجوزهای مورد نیاز دولت خود را برای فعالیت در یک تجارت خرده فروشی و همچنین شماره شناسایی کارفرما از IRS دریافت کنید (به منابع مراجعه کنید). بسته به ساختار شغلی و وضعیت زندگی شما ، ممکن است به یک گواهی نام فرضی یا فروش نیز احتیاج داشته باشید و از مجوز مالیاتی استفاده کنید.

پیدا کردن تولید کنندگان
فروشندگان را پیدا کنید تا محصولات خود را خریداری کنند ، اگر خودتان رشد نمی کنید. برای صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل ، سعی کنید محلی و بصورت عمده خریداری کنید. برای داشتن لیستی از تامین کنندگان بالقوه محصولات ، با بازارهای کشاورزان و انجمن های تولید کنندگان در منطقه خود تماس بگیرید. اگر تصمیم دارید که با محصولات ارگانیک بروید ، تهیه آب میوه برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت ، اما می توانید هزینه بیشتری نیز برای مشتریان داشته باشید.

یک مکان عالی پیدا کنید
اماکن امن برای فروش آب میوه خود را. این گزینه ها شامل بازارهای کک ، یک غرفه کنار جاده ، بازار کشاورزان ، جشنواره شهر ، کارناوال یا نمایشگاه یا غرفه دادگاه خرید و فروش مواد غذایی است. از طرف دیگر ، می توانید آب خود را بطری کنید و آن را به عمده فروشی در فروشگاه های مواد غذایی محلی ، رستوران ها ، دلیس ها ، مراکز تناسب اندام و کافه ها بفروشید. انجام این کار مستلزم آن است که آب مایعات را در یک مرکز مجاز مانند کارخانه تولید مواد غذایی یا آشپزخانه تجاری بطری کنید.

خرید تجهیزات و لوازم
عمده فروشان و لوازم جانبی آبمیوه گیری تجاری عمده فروشی مانند لیوان ، دستمال و لوازم خانگی را خریداری کنید تا در مقابل پرداخت قیمت خرده فروشی ، در هزینه خود صرفه جویی کنید.

تجارت خود را بازاریابی کنید
تجارت آبمیوه خود را به بازار عرضه کنید. ارسال اخبار به رسانه های محلی ، حمایت از یک روز بدن سازی یا نمایشگاه سلامت ، راه اندازی یک وب سایت تبلیغاتی یا باز کردن حساب های شبکه های اجتماعی