چگونه می توان از آلوئه ورا در خانه استفاده کرد

 

 

آبمیوه آلوئه ورا شرکت خوش نوش امین

آبمیوه آلوئه ورا شرکت خوش نوش امین

 

این گیاه دارویی نیازی به مقدمه ای ندارد زیرا استفاده از آن در تقریبا هر محصول زیبایی و بهداشتی در بازار وجود دارد. .

از لحاظ فنی، آلوئه ورا یک گیاه بدون پوست (یا بسیار کوتاه) است که تا ۲۴ تا ۳۹ اینچ رشد می کند و دارای منشا  از جنوب صحرای آفریقا است . اما این نیروگاه کوچک جیبی را دست کم نگیرید. برگ های سبز ضخیم و گوشتی آنهایی هستند که حاوی داروهای دارویی شما برای هر بیماری و سلامت پوست است. این ژل ماده بسیار  جالبی است و به راحتی در بازار موجود است.

آلوئه ورا در اکثر مناطق گرمسیری و ناحیه ای از مناطق گرمسیری جهان رشد می کند و دارای جایگاه ویژه ای در  داروهای گیاهی سنتی چینی، میانه شرقی و هند است.

آلوئه ورا حاوی حدود ۲۰۰ عنصر فعال بیولوژیکی شامل ویتامین های ضروری (A، B1، B2، B3، B6، B12، C و E)، مواد معدنی (منیزیم، آهن، کلسیم، روی) نیز به نام “لیلی کویر” نامیده می شود. ، کولین، سلنیوم و پتاسیم) و اسیدهای آمینه. بله درست خواندی.

برطرف کردن  آسیب های پوستی، سوختگی، آکنه،  رفلکس معده ، و شما درمان خود را در این گیاه شگفت انگیز پیدا کنید. ژل گیاه آلوئه ورا می تواند به آب آشامیدنی تبدیل شود که زمانی که دو بار در روز می تواند شما را از مسائل بهداشتی نجات دهد و پوست شما را بهتر کند.

همچنین حاوی مواد معدنی مانند ژرمانیوم، آهن و مس است که همه آنها دارای خواص شفا بخش هستند. علاوه بر این  می توانید آن را با ترکیبات مختلفی مانند مرکبات و عسل مخلوط کنید تا بهتر استفاده کنید

 مزایای شگفت انگیز  نوشیدنی  آلوئه ورا (آلوورا )

آلوورا همچنین دارای خواص ضد التهابی، ضد ویروسی، ضد قارچی و ضد باکتری است. علاوه بر این، حضور پلی ساکارید ها و آنتی اکسیدان ها در این گیاه به مزایای تقویت ایمنی کمک می کند. به دلیل وجود B-sitosterol که از جذب کلسترول در بدن  جلوگیری می کند و همچنین در کاهش سطح تری گلیسرید، الوئه ورا  بسیار  دوست داشتنی است. آلوئه ورا دارای ویژگی های ملایم قوی است که وقتی از یبوست رنج می برید شگفت انگیز است.

خوب، این همه چیز مربوط به خواص فیزیکی این گیاه باور نکردنی بود. خواندن را بدانید که مزایای سلامتی و روند چگونگی ایجاد ژل آرواره ای را بدانید.

 

 

 

نوشیدنی آلوئه ورا

نوشیدنی آلوئه ورا(آلوورا)

بهترین راه برای آماده سازی نوشیدنی  آلوئه ورا

اکنون که شما مزایای سلامت زیادی از آلوئه ورا را شناسایی کرده اید، وقت آن است که بدانید که چگونه نوشیدنی  آلوئه ورا خودتان بسازید.. روند آماده سازی آب آلوئه ورا در خانه به صورت زیر است :

آنچه شما نیاز دارید برای تهیه نوشیدنی گوارای آلوئه ورا(آلوورا )

۱ برگ آلوئه ورا بزرگ

۲-چاقوی تیز

۳-قاشق

۴- کاسه کوچک

۵- مخلوط کن

۶- فنجان آب

آنچه شما باید انجام دهید:

یک برگ بزرگ و سالم را از گیاه آلوئی خود ببرید

با استفاده از یک چاقوی تیز و دقیق، لایه بیرونی بیضوی برگ را بردارید. این مرحله لاتکس برگ را نشان می دهد (یک لایه ی زرد که مستقیما در زیر قرار دارد).

با استفاده از یک قاشق کوچک، ژل آلوورای  روشن را داخل آن بریزید. نوک چاقو نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد..

ژل آلوئه ورا  را به یک کاسه کوچک انتقال دهید.

در مرحله بعد ژل را برای هر گونه بقایای ماده زرد لاتکس  بررسی کنید. حذف لاتکس مهم است زیرا آنها دارای خواص ملین بسیار  قوی هستند.

برای ساخت آبمیوه ، دو قاشق غذاخوری از ژل آلوئه را بیرون آورید و آن را درون مخلوط کن بریزید

مقداری آب اضافه کنید

حال محلول آلوئه ورا  خود را در یک لیوان روشن خالی کنید. شما می توانید یک تکه از لیمو یا زنجبیل برای طعم اضافه یا هر ماده دیگری مانندآب پرتقال یا آب انبه یا نوشیدنی اربیت شرکت خوش نوش امین که در طعم های مختلفی موجود است .

لیوان خوشمزه نوشیدنی آلوئه ورا  آماده است. اگر مایل هستید، می توانید این نوشیدنی را با نوشدنی های دیگر  آب رقیق کنید تا طعم یا طعم آن را افزایش دهید. .

 

 

نوشیدنی آلوئه ورا (آلوورا) قوطی

نوشیدنی آلوئه ورا (آلوورا) قوطی

 

 

 

لیست محصولات آلوئه ورا (آلوورا ) شرکت خوش نوش امین